دریافت(دانلود مقاله روابط اجتماعي )

دانلود مقاله روابط اجتماعي |1965400|ckl42078663|دانلود مقاله روابط اجتماعي ,روابط اجتماعي,دانلود دانلود مقاله روابط اجتماعي ,روابط,اجتماعي
هم اکنون فایل با موضوع دانلود مقاله روابط اجتماعي آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.خریدار گرامی شما میتوانید فایل (روابط اجتماعي) را ویرایش کنید.

روابط اجتماعي - word (..doc) - ,روابط اجتماعي,دانلود ,روابط,اجتماعي

فایل : filetypetxt

54 صفحه

متن نمونه :

‏بررسي روابط اجتماعي

‏اكثر محصولات صنعتي توليد شده يا در حال توليد و يا در دست بررسي و طراحي‏،‏ بخاطر و براي انسان و در رابط‏ه‏ تنگاتنگ با انسان عصر حاضر و آينده است. بررسي روابط اجتماعي انسان در رابط‏ه‏ با آن توليد و يا طرح از مراحل مهم تحقيقات در يك پروژه است.

‏آگاهي كافي در اين مرحله به طراح كمك مي‌كند تا به اطلاعات مناسب و با شناخت و بينش دست به طراحي آن محصول بزند. يك طراح صنعتي پيش از هر گونه فعاليت طراحي ابتدا بايد انسان و روابط انساني كه در رابط‏ه‏ با آن طرح مي‌باشد را شناسايي كند.

‏اين رابطه ثابت كرده كه طرح‌ها و محصولاتي كه بدون توجه به تحقيقات اجتماعي توليد شده‌اند عموماً شكست خورده و آن طرح با ناكامي مواجه گرديده است و با نشناختن استفاده‌گر، او را دچار آزردگي رواني و جسمي نموده است. از آنجائيكه از اهداف طراحان صنعتي در نظرگيري خواستها، آمال و آرزوهاي استفاده‌گر و همچنين صاحبان و سرمايه‌گذاران صنعت مي‌باشد، اين عدم شناخت باعث بروز شكست در توليد و استفاده محصولات مي‌گردد.

‏تاريخ ميز در ايران

‏در كشور ما صنعت مبلمان از ديرباز با ميزهاي كوتاه تحرير بسيار نفيس متداول و مرسوم بوده است و در دوره صفويه بخصوص مبلمان خاتم‌كاري و منبت‌كاري شده به حد اعلاي ترقي خود مي‌رسد و اين صنعت تاكنون در بعضي از مبلمانهاي گران‌قيمت به كار مي‌رود و شاه‌كارهايي را به‌وجود مي‌آورد. نمونه آن ميز منبت و خاتم‌كاري نفيس استاد كريمي است كه در نمايشگاه بين‌المللي بروكسل به معرض نمايش گذاشته شد. ولي بايد در نظر داشت كه در كشور ما تا چندي پيش صنايع مبلمان مخصوص اماكن مقدسه (ميز و جاكتابي و منبر) و قصرهاي سلاطين (تخت سلطنت و مبلمان داخلي قصرها) بود. اگر بخواهيم توسعه تاريخي ميز را مورد بررسي قرار دهيم بايد صنايع مبلمان‌سازي را بررسي كنيم و سپس به خود ميز پرداخته شود.

‏قبل از ظهور فرهنگ غربي در اقصي‌نقاط ايران نشستن روي قاليهاي زيبا و نفيس مرسوم بوده است و مبل‌سازي چندان رونق نداشت. حتي تا اواخر دوره قاجار فقط در منازل معدودي از افراد سرشناس مبلمان مخصوص پارچ‏ه‏‌‏هاي منگوله‌دار به سبك دربار فرانسه وجود داشت كه اغلب از خارج وارد مي‌شد ولي پس از اين دوره و با ساختن خانه‌هاي جديد و نفوذ اين فرهنگ صنعت مبل‌سازي روبه ترقي نهاد.

‏در اينجا بود كه استاد كارهاي ايراني با تلفيق روشهاي ايراني و اروپايي مبلهاي گران‌قيمتي ساختند. اين مبلها در ابتدا از چوب گردو بود و بعدها از چوبهاي ديگر مانند نارون و چوبهاي روشن مثل افرا، راش، ملج هم مورد استفاده قرار گرفت.

‏زماني مبل‌سازي در كارگاههاي كوچك انجام مي‌شد ولي پس از مدتي با عرضه تخته فيبر در اغلب موارد و به خصوص در ساختن قفسه لباس و ميز اين فراورده جديد جايگزين تخته‌هاي چوب شده، درها و نماي اينگونه محصولات از فيبر ساخته، كارخانه‌هاي بزرگتري ايجاد شد.

تصاویری از چند صفحه نخست فایل :

توجه فرمایید بدلیل تهیهی تصویر با نرم افزار های انگلیسی متن نمایش داده شده در تصاویر ممکن است دارای اشکالاتی باشد که در فایل اصلی این چنین نیستمطالب دیگر:
📂پاورپوینت ماشین آلات کشاورزی دیسک📂پاورپوینت ماشین کاری آلتراسونیک 📂پاورپوینت ماشین های منابع طبیعی📂پاورپوینت ماهواره های مخابراتی 📂دانلود پاورپوینت فصل 4 علوم تجربی کلاس اول دبستان دنیای جانوران📂دانلود پاورپوینت فصل 6 ریاضی کلاس هفتم حجم های منشوری📂پاورپوینت صنعت تبلیغات در ایران و جهان و بررسی انواع آن📂پاورپوینت تبلیغات مدرن و ساختار شرکت های تبلیغاتی📂دانلود پاورپوینت درس دنیای گیاهان علوم تجربی اول دبستان📂پاورپوینت انواع الگوبرداری و معیارهای تصمیم گیری📂دانلود پاورپوینت کنترل پروژه📂دانلود پاورپوینت اصول مربیگری فوتبال درجه C📂دانلود پاورپوینت جدول قرآنی📂دانلود پاورپوینت رهبری سازمان ها 135 اسلاید📂پاورپوینت مدیریت پسماند در مناطق روستایی📂پاورپوینت مفهوم سقف کوبیاکس📂پاورپوینت کاشی و سرامیک و کاربرد آن📂پاورپوینت معرفی دستگاه GPR📂پاورپوینت آشنایی با بهداشت آب ، آلودگی های مرتبط با آن و تصفیه آب و فاضلاب📂پاورپوینت سقف های عرشه فلزی📂پاورپوینت دیاگرام ارتباط فضاها در هتل📂پاورپوینت فناوری نانو در ساختمان📂دانلود پاورپوینت تمامی فصل های ریاضی هشتم📂دانلود پاورپوینت فصل اول ریاضی هشتم با عنوان عدد های صحیح و گویا📂دانلود پاورپوینت فصل دوم ریاضی هشتم با عنوان عدد های اول