دریافت(پاورپوینت روابط آب و خاک و گياه)

پاورپوینت روابط آب و خاک و گياه|39016616|ckl42078663|روابط آب و خاک و گياه,پاورپوینت روابط آب و خاک و گياه,دانلود رایگان پاورپوینت روابط آب و خاک و گياه,دانلود پاورپوینت روابط آب و خاک و گياه,روابط آب و خاک و گياه پاورپوینت روابط آب و خاک و گياه دانلود رایگان پاورپوینت روابط آب و خاک و گياه دانلود ,,,
هم اکنون فایل با موضوع پاورپوینت روابط آب و خاک و گياه آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع روابط آب و خاک و گياه،
در قالب ppt و در 42 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

روابط آب و خاک و گياه
پتانسیل آب
آب قابل استفاده خاک
جذب و حرکت آب
تبخیر و تعرق (Evapotransopiration)
عوامل محیطی مؤثر بر تبخیر و تعرق
عوامل گیاهی مؤثر بر تبخیر و تعرق
تبخیر و تعرق بالقوه (Potential evapotranspiration)


بخشی از متن تحقیق:

روابط آب و خاک و گياه
خاک گياه علفى سريع‌الرشد عمدتاً از آب تشکيل شده است. محتوى آب گياه بين ۷۰ تا ۹۰% مى‌باشد که بسته به سن گياه، گونه گياه، بافت مورد نظر و محيط، متفاوت است. آب براى بسيارى از فعاليت‌هاى گياهى لازم است:
۱. حلال بوده و محيطى مناسب براى واکنش‌هاى شيميائى فراهم مى‌نمايد.
۲. محيطى مناسب براى انتقال مواد آلى و معدنى مى‌باشد.
۳. موجب تورم سلول‌هاى گياهى مى‌شود. آماس باعث بزرگ شدن سلول، ساختار گياه و شکل‌گيرى آن مى‌گردد.
4. باعث آبگيرى (Hydration)، خنثى‌سازى (Neutralization)، بار الکتريکى روى مولکول‌هاى کلوئيدى مى‌شود. در مورد آنزيم‌ها، آبگيرى موجب حفظ ساختمان آنزيم و تسهيل فعاليت‌هاى کاتاليزورى آن مى‌گردد.
۵. ماده خام فتوسنتزى فرآيندهاى هيدرولتيکى و ساير واکنش‌هاى گياهى را تشکيل دهد.
۶. تبخير آب (تعرق) موجب خنک شدن گياه مى‌گردد.
و ...


توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع "روابط آب و خاک و گياه" می باشد که در حجم 42 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی (سمینار و کنفرانس کلاسی) مورد استفاده قرار گیرد.


مطالب دیگر:
فعالیت های بدنی و بررسی فواید و تاثیرات مثبت آنكودك آزاري و بررسی نظریات فروید و راهكارهاي آنبررسی مهندسی قدرت و موتور های سنکرون و ترانسفورماتورها و ترانسفور ماتور قدرت خشكبررسی بیماری ام اس و دلائل و علائم و روشهای تشخیص و درمان آنبررسی شبکه های عصبی و طرز کار آنها و تجزیه و تحلیل داده ها به وسیله شبکه های عصبی مصنوعیبررسی PLC ها و نقش آنها در اتوماسيون صنعتيسیستم کنترل اتوماتیک و بررسی اجزا و اهمیت آن در صنعت و زندگیتكنولوژي و شبكه اطلاع رساني سيستم mis و بررسی سیستمهای اطلاعاتیبررسی سياست خارجي ايران و عربستان و آمریکا و ضرورت‌ ترجيح‌ مصالح‌ كشورهاي‌ اسلامي‌ در روابط‌ با يآشنايي با ماشينهاي سنكرون و تاریخچه و کاربرد و معایب آنهاافلاطون و بررسی فلسفه در عصر رنسانس و نگرشي بر آثار افلاطون و رساله تیمایوسبررسی خون و آزمایشات فشار خون و بررسی مشخصات فیزیکی گردش خونرابطة دين و روانشناسي و بررسی نقش دين در بهداشت روان ئ مشاوره دینیبررسی معماری اسلامی در ایران و آشنايي با معماران جهان و آثار و تالارهای آنانمديريت نگهداري و تعميرات و شرح وظایف دفتر فنی و گروه نظارت و مسئول نگهداري آننحوة تشكيل صندوق بين المللي پول و سياست هاي اين بخشروانشناسی ورزشی و بررسی مرکز وضرورت آن و بررسی آمادگی روانیآشنايي با سيستم عامل لينوكس و بررسی مجازی سازی و پروژه Xenبررسی نابودي هزاران اصله كاج در زنجان و بررسی گونه های گیاهی مناسب جهت ترمیم و گسترش فضای سبزظهور ماشين و بررسی اندیشه نظام گرایی و گسترش گرایی و بررسی انواع شمع هاي ماشينآشنايي با ورزش معلولين به ویژه پرتاب ديسك و تاریخچه و مشکلات آنبررسی ناشنوايی و آموزش و پرورش و پیشگیری و مشکلات آن و بررسی هلن کلرقصه گويي و نمايش خلاق و بررسی آن در عمل و اجرا با نوجوانانروانشناسی رنگها و بررسی تاثیرات رنگها و استفاده از انها بعنوان یک روش درمانیبررسی آیات و تفسیر سوره اعلی از کتاب المیزان و روایات مربوطه