دریافت(راههای توانستن بهبود روابط انسانی در آموزشگاه تعامل سازنده با دیگر عوامل مدرسه)

راههای توانستن بهبود روابط انسانی در آموزشگاه تعامل سازنده با دیگر عوامل مدرسه|40088081|ckl42078663|اقدام پژوهی مدیر چگونه توانستم با بهبود روابط انسانی در آموزشگاهم تعامل سازنده ای با دیگر عوامل مدرسه ایجاد نمایم؟,مدیر, اقدام پژوهی, ارتباط مثبت,مدرسه نامرئی,راههای توانستن بهبود روابط انسانی در آموزشگاه تعامل سازنده با دیگر عوامل مدرسه
هم اکنون فایل با موضوع راههای توانستن بهبود روابط انسانی در آموزشگاه تعامل سازنده با دیگر عوامل مدرسه آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.اقدام پژوهی مدیر چگونه توانستم با بهبود روابط انسانی در آموزشگاهم تعامل سازنده ای با دیگر عوامل مدرسه ایجاد نمایم؟

دربین نیروهای آموزش و پرورش، مدیران باید كسانی باشند كه با بردن نامشان به یاد خوبی، صفا، صداقت و تمامی فضایل اخلاقی افتاد.ولی متاسفانه در جامعه کنون فرهنگیان مشکلاتی وجود دارد که باعث می شود کاهی این موضوع نتیجه عکس بدهد. اینجانب رفعت هادیان مدیر آموزشگاه فاطمه الزهرا (س) شاهد دختران متوسطه دوم با راه حل هایی که در این اقدام پژوهی اجرا کردم در پایان زمانی که دانش آموزان و همکاران متوجه صداقت ودرستی تعامل بنده شدند آرام آرام در نحوه برخوردشان تغییرات ایجاد کردند نگاه های سنگین گذشته وجود نداشت. و باعث تعامل بهتری می شد . درک واقعی همکار در شرایط مختلف عامل مهمی در بهبود روابط و تغییر دیدگاه نسبت به مدیر مدرسه گردید.

زمانی که مشکلی به وجود می آمد و بنده با کمال میل اداره کلاس یا هر موردی که مشکل را برطرف میکرد را قبول میکردم ،در برخورد های بعدی مشاهده می کردم که همکاران با چه تواضع و احترام خالصانه ای برخورد می نمودند. واین موارد منجر به این شد بتوانم ارتباط مثبت و اثرگذاری را د اشته باشم.

بنده به این مهم از طریق ایجاد و مدیریت مدرسه نامرئی رسیدم. در مدرسه نامرئی بود که توانستم ارتباط بهتری با دانش آموزان و تعامل خوبی با همکارانم ایجاد کنم. و در جهت بهبود روابط انسانی در مدرسه کوشا باشم.


مطالب دیگر:
📂پاورپوینت مدیریت مالی 1( به همراه حل تشریحی تمرینات و نمونه سؤالات امتحانی)📂پروژه آماده افترافکت عروسی : موزه عکس عروس بهمراه دمو📂پاورپوینت با موضوع کارآفرینی شرکتی و نوآوری📂طرح روشنایی داخلی یک خانه با دیالوکس Dialux📂پاورپوینت ابزارهاي مالي مشتقه در بازار سرمايه📂پاورپوینت آشنایی با تئوری سرمایه گذاری📂پاورپوینت با موضوع آشنایی با سیستم واردات، صادرات📂پاورپوینت با موضوع سود تقسيم نشده و سود سهام ( همراه با مثالهای کاملاً تشریحی)، 📂پاورپوینت با موضوع برنامه درسي ملي📂پاورپوینت با موضوع هدفهای آموزشی📂پاورپوینت ارزشیابی توصیفی📂فرمول شامپو تاچ لس نانو (مخصوص خودرو)📂فرمول آب رادیاتور📂فرمول ژل خوشبو کننده کابین اتومبیل📂فرمول ژل خوشبو کننده کابین اتومبیل 2📂تحقیق درباره تعاون در اقتصاد📂تحقیق درباره تعاون📂تحقیق درباره بررسي بهداشت رواني بيماران سرطاني شيمي درماني شده بيمارستان امام حسين (ع) تهران📂کارآموزی در شرکت زامیاد📂فرمول اسپری موتور شور خودرو📂پاورپوینت با موضوع دیدگاه اجتماعی📂فرمول واکس تایر خودرو📂تحقیق درباره آبراهام لینکلن 📂تحقیق درباره سرمایه اجتماعی📂تحقیق درباره آب و آبیاری در کشاورزی