دریافت(اقدام پژوهی مدیر چگونه توانستم با بهبود روابط انسانی در آموزشگاهم تعامل سازنده ای با دیگر عوامل مدرسه ایجاد نمایم؟)

اقدام پژوهی مدیر چگونه توانستم با بهبود روابط انسانی در آموزشگاهم تعامل سازنده ای با دیگر عوامل مدرسه ایجاد نمایم؟|41018856|ckl42078663|اقدام پژوهی مدیر چگونه توانستم با بهبود روابط انسانی در آموزشگاهم تعامل سازنده ای با دیگر عوامل مدرسه ایجاد نمایم؟, مدیر چگونه توانستم با بهبود روابط انسانی در آموزشگاهم تعامل سازنده ای با دیگر عوامل مدرسه ایجاد نمایم؟,مدیر, اقدام پژوهی, ارتباط مثبت,مدرسه نامرئی
هم اکنون فایل با موضوع اقدام پژوهی مدیر چگونه توانستم با بهبود روابط انسانی در آموزشگاهم تعامل سازنده ای با دیگر عوامل مدرسه ایجاد نمایم؟ آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

چکیده

دربین نیروهای آموزش و پرورش، مدیران باید كسانی باشند كه با بردن نامشان به یاد خوبی، صفا، صداقت و تمامی فضایل اخلاقی افتاد.ولی متاسفانه در جامعه کنون فرهنگیان مشکلاتی وجود دارد که باعث می شود کاهی این موضوع نتیجه عکس بدهد. اینجانب رفعت هادیان مدیر آموزشگاه فاطمه الزهرا (س) شاهد دختران متوسطه دوم با راه حل هایی که در این اقدام پژوهی اجرا کردم در پایان زمانی که دانش آموزان و همکاران متوجه صداقت ودرستی تعامل بنده شدند آرام آرام در نحوه برخوردشان تغییرات ایجاد کردند نگاه های سنگین گذشته وجود نداشت. و باعث تعامل بهتری می شد . درک واقعی همکار در شرایط مختلف عامل مهمی در بهبود روابط و تغییر دیدگاه نسبت به مدیر مدرسه گردید.

زمانی که مشکلی به وجود می آمد و بنده با کمال میل اداره کلاس یا هر موردی که مشکل را برطرف میکرد را قبول میکردم ،در برخورد های بعدی مشاهده می کردم که همکاران با چه تواضع و احترام خالصانه ای برخورد می نمودند. واین موارد منجر به این شد بتوانم ارتباط مثبت و اثرگذاری را د اشته باشم.

بنده به این مهم از طریق ایجاد و مدیریت مدرسه نامرئی رسیدم. در مدرسه نامرئی بود که توانستم ارتباط بهتری با دانش آموزان و تعامل خوبی با همکارانم ایجاد کنم. و در جهت بهبود روابط انسانی در مدرسه کوشا باشم.

کلمات کلیدی :

مدیر- اقدام پژوهی- ارتباط مثبت-مدرسه نامرئی


مطالب دیگر:
📂پاورپوینت مدرسه📂تحقیق شوراي همكاري خليج فارس📂پاورپوینت محافظت از پی سازه، منشاء، پیشرفت و توسعه آن📂تحقیق زندگینامه شهید مطهری📂پاورپوینت مایاها📂پاورپوینت بچینگ📂پاورپوینت گذري بر معماري ژاپن📂پاورپوینت عوامل تعیین کننده و موثر بر سلامت📂تحقیق شهر سوخته زابل📂پاورپوینت معمار معاصر فرشید موسوی📂پاورپوینت گازهای محافظ📂تحقیق تاریخچه شهر سوخته📂پاورپوینت اتحاد عاقل و معقول📂تحقیق شكست طرح خاورميانه بزرگ آمريكا📂پاورپوینت كاروانسراي شاه عباسي📂پاورپوینت فصل هفتم کتاب سیستم های اطلاعاتی حسابداری دکتر مهدی مرادی و نعیمه بیات📂پاورپوینت عناصر جزئيات📂پاورپوینت اخلاقیات در ادیان الهی و مکاتب انسانی📂تحقیق تاریخچه شب يلدا📂پاورپوینت عايق‌ هاي فشار قوي📂پاورپوینت آزادی📂تحقیق شاه اسماعیل صفوی📂پاورپوینت آزمایشگاه هیدورلیک📂پاورپوینت تیپولوژی مسکن📂تحقیق در مورد سینما رکس آبادان